Україна в ТКГ наголошувала на пропозиції щодо гарантування безпеки населення

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі підкреслила важливість встановлення стійкого і всеосяжного режиму припинення вогню.

Читати

У ТКГ продовжують погоджувати списки для взаємного звільнення

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі продовжує наполягати на взаємному звільненні утримуваних осіб за принципом “всіх на всіх”.

Читати

Українська сторона в ТКГ надала календарний план для проведення місцевих виборів

Українська делегація на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі в рамках робочої групи з політичних питань надала сторонам консультацій календарний план підготовки та проведення місцевих виборів у встановлений законодавством термін.

Читати

СБУ задокументувала надання фіктивних послуг із утилізації небезпечних відходів держпідприємств та виведення коштів у «тінь»

Служба безпеки Україна спільно з Офісом Генерального прокурора задокументувала надання державним та комерційним структурам фіктивних послуг з утилізації небезпечних відходів із виведенням коштів у «тінь».

Читати

Верховний суд США спростив депортацію іммігрантів

Верховний суд США у четвер виніс рішення на підтримку права адміністрації швидко депортувати деяких іммігрантів, які прагнуть отримати притулок у країні, не чекаючи на завершення процесу у федеральних судах.

Читати

В ЄС рекомендували ремдесивір як препарат для лікування COVID-19

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) у четвер, 25 червня, рекомендувало схвалити препарат ремдесивір як ліки проти COVID-19. Це перший препарат, що отримав дозвіл на використання від ЕМА, зазначається на сайті агентства.

Читати

СБУ викрила міжрегіональне наркоугруповання, яке постачало екстазі до західних областей України

Служба безпеки України викрила на Івано-Франківщині організаторів групи, яка займалася лабораторним виготовленням оптових партій психотропів для продажу.

Читати
1 2 3 7