СБУ розслідує причини руйнівних повеней на Західній Україні за статтею «Екоцид»

Слідчі Служби безпеки України для встановлення всіх обставин, на які можливо вплинула діяльність та бездіяльність посадовців, розслідує причини руйнівних повеней на Західній Україні за статтею «Екоцид» Кримінального кодексу України.

Читати

Швейцарський суд засудив ексдепутата Мартиненка до 28 місяців ув’язнення за відмивання грошей

Федеральний кримінальний суд Швейцарії 26 червня визнав винним колишнього народного депутата України Миколу Мартиненка у відмиванні близько 2,8 мільйона євро через швейцарську фінансову систему «в складі злочинного угруповання».

Читати

На Закарпатті СБУ викрила нелегальний видобуток гравію на понад 6,6 мільйонів гривень

Служба безпеки України викрила в Ужгородському районі незаконне видобування гравійно-піщаної суміші під виглядом створення штучного озера у водоохоронній зоні річки Уж.

Читати

Генпрокурору заплатили 1 мільйон доларів за закриття справи Бахматюка – Шабунін

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова за закриття справи про заволодіння стабілізаційним кредитом Національного банку в розмірі 1,2 млрд грн. для VAB Банку нібито отримала $1 млн.

Читати

Мінфін представив концепцію впровадження з 2021 роки особливих умов оподаткування податком на прибуток підприємств

Міністерство фінансів України представило концепцію впровадження особливих умов оподаткування податком на прибуток підприємств, яка передбачає, що з 1 січня 2021 року платники податків у ряді областей платитимуть спеціальний податок на прибуток підприємств.

Читати

Лукашенко анонсував внесення змін до конституції Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко у п’ятницю, 26 червня, заявив, що запропоновані йому варіанти зміни конституції недостатньо рішучі і пообіцяв поміняти основний закон країни за два роки.

Читати
1 2 3 7