В Євросоюзі впали продажі легкових авто

Продажі нових легкових автомобілів у країнах Європейського Союзу (без урахування Мальти) у січні-травні 2020 року, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, скоротилися на 41,5% – до 3,33 мільйона одиниць.

Читати

УЄФА затвердила терміни проведення Ліги Націй

Сьогодні УЄФА на своєму засіданні затвердила терміни проведення групового етапу Ліги Націй 2020/2021. Він відбудеться найближчої осені в наступні вікна: 3-5 і 6-8 вересня, 10-11 і 13-14 жовтня, 14-15 і 17-18 листопада.

Читати

Есмінець США прибув до Чорного моря

17 червня есмінець США «Портер» почав проходження протоками до Чорного моря з метою провести операцію з безпеки на морі та підтримати стабільність мореплавства, зміцнити спільну боєготовність з союзниками по НАТО та партнерами в регіоні, включаючи Україну.

Читати

Хакери атакували європейські оборонні компанії через LinkedIn

Хакери, реєструватися в LinkedIn під виглядом рекрутерів американських оборонних гігантів Collins Aerospace і General Dynamics, атакували мережі військових підрядників в Європі, повідомили в середу експерти в області кібербезпеки.

Читати

Поліція затримала чоловіка, який незаконно заволодів майном підприємства майже на 2 мільйони гривень

Зловмисник разом зі спільниками, шляхом підроблення документів, заволодів часткою корпоративних прав засновника компанії та привласнив комплекс господарських будівель.

Читати

ФСБ Росії затримала ексчиновника з Євпаторії

Співробітники ФСБ Росії в Криму затримали колишнього заступника начальника департаменту міського господарства російської адміністрації Євпаторії за підозрою в зловживанні посадовими повноваженнями.

Читати
1 2 3 10