Рада ООН з прав людини висловився за відправку місії до Лівії

Рада ООН з прав людини прийняла резолюцію, що передбачає відправку до Лівії місії зі збору фактів про порушення прав і свобод. Це рішення було схвалено консенсусом на 43-й сесії РПЛ в Женеві.

Читати

Трамп заявив, що інші країни надрукують сфальсифіковані бюлетені для виборів у США

Дональд Трамп у Twitter написав, що результати виборів президента у листопаді цього року можуть бути сфальсифіковані, через підроблені за кордоном бюлетені для голосування поштою.

Читати

Телеканали Футбол 1/2/3 до кінця червня проведуть 39 прямих трансляції

Телеканали Футбол 1/2/3 презентують телепрограму на найближчий тиждень. Після відновлення сезону чемпіонати набирають обертів, а ми з кожним тижнем збільшуємо кількість прямих трансляцій на наших телеканалах.

Читати

За переслідування учасників Революції Гідності повідомлено про підозру ще одному колишньому правоохоронцю – прокуратура

Колишньому старшому слідчому районного управління Головного управління МВС України в Києві, чинному адвокату повідомлено про підозру за переслідування учасників Революції Гідності.

Читати

У Харкові до 11 років ув’язнення засуджено чоловіка, який захопив заручницю та поранив ножем поліцейського

Фрунзенським районним судом Харкова до 11 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який у грудні 2019 року захопив заручницю та поранив ножем поліцейського.

Читати

“Нафтогаз” підвищив ціну газу для промисловості

НАК “Нафтогаз України” опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які будуть діяти з 1 липня 2020 року, для промислових споживачів та інших господарюючих суб’єктів. Ціни залежать від умов поставки.

Читати
1 2 3 7