Вчені знайшли препарат, що значно знижує смертність від COVID-19

Недорогий і широко застосовуваний стероїдний препарат дексаметазон став першим засобом, що продемонстрував ефективність при лікуванні пацієнтів з COVID-19, що вчені називають «великим проривом» в боротьбі з пандемією.

Читати

У Великобританії заявили про прорив у лікуванні COVID-19

Британські науковці, які працюють над пошуками ліків від хвороби Covid-19, викликаної новим коронавірусом, заявили у вівторок, 16 червня, про “великий прорив” у своїх дослідженнях під час роботи зі стероїдом під назвою “дексаметазон”.

Читати

У ЄС відкрили два антимонопольні провадження щодо Apple

Європейська комісія (ЄК) відкрила два антимонопольних розслідування щодо американської компанії Apple, в рамках яких має намір оцінити можливе порушення компанією правил конкуренції в сервісах Apple Pay та App Store.

Читати

СБУ викрила командира бойового корабля при спробі передати оборонні відомості спецслужбам РФ

Військова контррозвідка Служби безпеки України попередила загрозу витоку відомостей у сфері бойової готовності Військово-Морських Сил Збройних Сил України представникам спецслужб РФ.

Читати

Боррель і Лавров обговорили ситуацію в Україні

Віце-президент Європейської комісії, високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель і міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров обговорили ситуацію в Україні.

Читати
1 2 3 10