ЄС планує протягом місяця відкрити посольство в Афганістані, – ЗМІ

Європейський союз планує знову відкрити своє посольство в Афганістані, який наразі захоплений бойовиками “Талібану”. Відновлення дипломатичної місії може статися протягом найближчого місяця.

Читати

Слідство перевіряє двох членів знімального майданчика на причетність до смерті українського оператора в США

Експерт, який готував зброю для Алека Болдвіна, і асистент режисера опинилися в центрі уваги правоохоронців після загибелі оператора родом з України Галини Гатчинс під час зйомок вестерна “Раст” (Rust) у США.

Читати

Правоохоронці викрили схему переправлення іноземців в Україну під виглядом навчання

Поліцейські разом із прикордонниками викрили масштабну схему переправлення іноземців в Україну під виглядом навчання з подальшим незаконним транзитом до країн ЄС.

Читати

РФ не зможе перешкодити жителям Донбасу і Криму комунікувати з українською владою – МЗС

Спроби РФ перешкодити жителям окупованих Донбасу і Криму спілкуватися з представниками української влади будуть безуспішними, наголошує речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Читати

Папа Римський знову закликав світову спільноту знайти вирішення міграційного питання в Лівії

Папа Римський Франциск в ході традиційної недільної проповіді перед віруючими на площі Святого Петра знову звернувся до світової спільноти із закликом знайти довгострокові вирішення міграційних питань в Лівії.

Читати

Україна отримає 600 мільйонів євро кредиту від ЄС у листопаді

У Єврокомісії погодили виділення другого траншу макрофінансової допомоги Україні у розмірі 600 мільйонів ще у вересні. Очікувалось, що кошти надійдуть протягом жовтня.

Читати
1 2 3 5