Шефір та Зеленський в обхід закону намагалися повернути свої вклади з банку Курченка

Володимир Зеленський та Сергій Шефір намагалися незаконно вивести сотні тисяч доларів із проблемного банку одіозного олігарха Сергія Курченко. Про це йдеться у новому розслідуванні програми “Схеми”.

Читати

ВООЗ створює новий орган для боротьби з пандеміями

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) ініціювала створення нової експертної групи по боротьбі з пандеміями і запропонувала включити до її складу одного з головних німецьких вірусологів Крістіана Дорста.

Читати

У Римі агентів спецслужб Єгипту заочно судять за вбивство італійця в Каїрі

Суд у Римі в четвер приступив до розгляду справи чотирьох агентів спецслужб Єгипту, обвинувачених у вбивстві більше п’яти років тому в Каїрі італійського аспіранта Джуліо Реджені.

Читати

СБУ допитала бойовика “ЛНР”, який розвідував позиції ЗСУ під виглядом розмінування (відео)

Служба безпеки України опублікувала відео допиту затриманого на Донбасі Андрія Косяка – бойовика так званої “Луганської народної республіки”. За версією української сторони, він проводив розвідку позицій ЗСУ.

Читати

Суд переніс попередні слухання в Нью-Йорку у справі MH17 на 27 жовтня

Окружний суд США по Південному округу Нью-Йорка переніс на 27 жовтня попередні слухання за позовом сім’ї загиблого в авіакатастрофі на Донбасі Куїна Шансмана до російських Ощадбанку і банку ВТБ, а також сервісів переказу грошей Western Union і MoneyGram.

Читати
1 2 3 4