США вживають заходів для захисту інфраструктури від кіберзагроз

Адміністрація США робить кроки для захисту критичної інфраструктури США від постійних та складних кіберзагроз. Про це заявила речинця Ради національної безпеки при президенті США Емілі Горн ( Emily Horne).

Читати

Зеленський запропонував Путіну зустрітися на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський запропонував президенту РФ Володимиру Путіну зустрітися на Донбасі. Зустріч може відбутися “в будь-якій точці, де йде війна”. Про це він сказав у відеозверненні. Зеленський розповів, що вчора і сьогодні на засіданнях радників нормандської четвірки і підгрупи по безпеці в ТКГ обговорювалося відновлення режиму повного припинення вогню,

Читати

Британія розширить навчально-тренувальну операцію “ORBITAL” з підготовки українських військовослужбовців

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак відвідав Велику Британію з офіційним візитом, під час якого він зустрівся з начальником штабу оборони Великої Британії Ніколасом Картером.

Читати

Тимошенко: ми починаємо референдум щодо заборони продажу землі в Україні

Лідерка партії “Батьківщина”, народний депутат Юлія Тимошенко в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” пообіцяла винести на всеукраїнський референдум питання про вільний ринок землі в Україні.

Читати

Командир частини ГРУ 29155 в Москві запідозрений в особистому керівництві диверсією в Чехії

Операція російської військової розвідки ГРУ по організації диверсії на збройових складах в Чехії проходила під особистим контролем командира військової частини 29155 в Москві генерал-полковника Андрія Авер’янова.

Читати
1 2 3 6