Гутерріш виступив із заявою у зв’язку з 35-річчям Чорнобильської аварії

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш виступив із заявою з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС, яка сталася 26 квітня 1986 року і стала однією з найсерйозніших ядерних аварій в історії.

Читати

В Україні здали в експлуатацію нове сховище відпрацьованого ядерного палива

Державне спеціалізоване підприємство “Чорнобильська атомна електростанція” (ЧАЕС) в понеділок, 26 квітня, отримало ліцензію на промислову експлуатацію нового сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2).

Читати

Макрон повідомив Путіну про підтримку країн ЄС після висилки дипломатів

Президент Франції Еммануель Макрон в телефонній розмові з російським лідером Володимиром Путіним повідомив, що Париж висловлює підтримку європейським партнерам в зв’язку з недавньою висилкою дипломатів з РФ.

Читати

Україна наполягає на відновленні доступу МАГАТЕ до українських ядерних установок в ОРДЛО та Криму – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність відновлення доступу та застосування гарантій Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) до захоплених унаслідок російської окупації українських ядерних установок на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму.

Читати

Військовослужбовці бригади морської піхоти ВМС ЗС України провели тактико-стройові навчання

В Одеській області військовослужбовці бригади морської піхоти Військово-морських сил ЗС України провели тактико-стройові навчання.

Читати
1 2 3 6