Глава МЗС Білорусі звинуватив Україну в небажанні виконувати Мінські угоди

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей відреагував на слова глави української делегації на переговорах ТКГ про можливе перенесення мінських переговорів до Польщі.

Читати

В Україні схвалили китайську вакцину Coronavac

Ще одна вакцина від COVID-19 пройшла лабораторний контроль в Україні. Вакцина Coronavac китайського виробництва сьогодні отримала позитивні висновки від Державного експертного центру МОЗ з контролю імуно-біологічних препаратів.

Читати

Зеленський та Ердоган домовилися про низьку питань

У суботу, 10 квітня, президент Володимир Зеленський здійснив робочий візит до Туреччини, де провів перемовини з Реджепом Тайіпом Ердоганом. У підсумку глави держав підписали спільну декларацію Дев’ятого засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною.

Читати

Німецькі політики звинуватили Росію у цілеспрямованих тортурах Навального

Умови ув’язнення у виправній колонії, в якій утримують російського опозиційного політика Олексія Навального, є “цілеспрямованими тортурами” і не сумісні з Європейською конвенцією про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню.

Читати

Сполучені Штати будуть представлені на високому рівні на саміті Кримської платформи

Сполучені Штати будуть представлені на високому рівні на саміті Кримської платформи, а також на урочистостях в Києві, присвячених 30-й річниці незалежності України.

Читати
1 2 3 5