Зеленський ветує закон про покарання за недостовірне декларування

Президент України Володимир Зеленський ветуватиме ухвалений Верховною Радою законопроєкт №4651, який передбачає позбавлення волі за недостовірне декларування.

Читати

На Львівщині накрили масштабну схему фальсифікації результатів ПЛР-тестів

У Львівській області Служба безпеки України заблокувала схему фальсифікації результатів ПЛР-тестів. Зокрема, ділки підробляли результати досліджень, QR-коди, бланки та печатки установ, які виконують лабораторні дослідження.

Читати

Євросоюз змінив правила ввезення готівки

Нові правила ввезення готівки почали застосовуватися в країнах Європейського Союзу з 3 червня 2021 року. Визначення “готівки” розширено за рахунок еквівалента в інших валютах, облігаціях, акціях або чеках.

Читати

ЄС наступного тижня введе санкції проти Білорусі через посадку “літака Протасевича”

В Євросоюзі готуються до введенню санкцій проти осіб, причетних до посадки літака з опозиціонером Романом Протасевичем. Санкції мають запровадити наступного тижня.

Читати

Названий список столичних вулиць, які перейменують

Комісія з питань найменувань Київської міської державної адміністрації ухвалила рішення про присвоєння скверу на розі Андріївського узвозу та Боричевого Току імені відомого оперного співака, Героя України, який загинув у боях на Донбасі, Василя Сліпака. Також у столиці буде перейменовано низку вулиць та провулків.

Читати
1 2 3 5