ДБР затримало інструктора військкомату на Закарпатті, який вимагав 3 тисячі доларів США за ухилення від військової служби

Слідчі Територіального управління ДБР у Львові затримали на «гарячому» інструктора рекрутингу та призову одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області.

Читати

В Конгресі США створили групу протидії корупції за кордоном

В Палаті представників Конгресу США створили групу протидії закордонній корупції та клептократії, до якої увійшли представники з Демократичної та Республіканської партій. Групу заснували конгресмени Том Маліновскі, Джон Кертіс, Білл Кітінг та Браян Фіцпатрік.

Читати

Американські дипломати сфотографувались у формі збірної України з футболу

Дипломати посольства США в Україні сфотографувалась у формі збірної України з футболу. Фірмову футболку, зокрема, одягнула і тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін.

Читати

МВФ все ще чекає більшого прогресу України на шляху до 2-го траншу stand by – фонд

Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) як і раніше знаходяться в тісних дискусіях за програмою stand by, спрямованих на завершення її першого перегляду і виділення другого траншу, повідомив представник МВФ Джеррі Райс (Gerry Rice).

Читати

CAS скоротив термін дискваліфікації воротаря «Аякса» Онани до 9 місяців

Спортивний арбітражний суд (CAS) прийняв рішення скоротити до 9 місяців термін дискваліфікації голкіпера «Аякса» і збірної Камеруну Андре Онани, повідомляє прес-служба амстердамського клубу.

Читати
1 2 3 5