У Німеччині запустили найпотужніший квантовий комп’ютер у Європі

Американський концерн IBM розмістив у Німеччині найпотужніший комерційний квантовий комп’ютер в Європі. Процедура запуску системи IBM Quantum System One відбулася в дата-центрі концерну в Енінгені (Ehningen) у вівторок, 15 червня.

Читати

Дубль Роналду допоміг Португалії обіграти Угорщину на Євро-2020

У Будапешті (Угорщина) відбувся матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи між збірними Угорщини та Португалії. Зустріч завершилася перемогою португальської команди з рахунком 3:0.

Читати

Конгресмени підтримали надання Україні 150 мільйонів доларів допомоги

Двопартійна група підтримки України у Конгресі США на чолі із демократами Марсі Каптур і Майком Куіглі та республіканцями Енді Гаррісом та Браяном Фітцпатріком привітала рішення адміністрації Білого дому надати Україні “150 мільйонів доларів безпекової допомоги напередодні зустрічі президента Байдена із російським диктатором Володимиром Путіним.

Читати

США і ЄС домовились спільно протистояти неринковим торговельним методам і непрозорій конкуренції з боку Китаю

Сполучені Штати і Євросоюз домовились владнати торговельну суперечку, яка тягнулась 17 років, щоби спільно протистояти загрозам з боку Китаю у вигляді неринкових методів роботи й непрозорої конкуренції.

Читати

МВФ почав аналіз закону про податкову амністію на предмет наявності запобіжників відмивання коштів

Експерти Міжнародного валютного фонду (МВФ) вже аналізують прийнятий сьогодні закон про податкову амністію на предмет неможливості його використання для відмивання коштів та корупцію, а також щодо ефективності процедур перевірки, повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Читати

ЄС і США створять робочу групу для боротьби зі зміною клімату

Євросоюз і Сполучені Штати домовилися створити робочу групу для координації дій щодо боротьби зі зміною клімату, заявив у вівторок глава Євроради Шарль Мішель на прес-конференції за підсумками саміту ЄС-США в Брюсселі.

Читати
1 2 3 6