Метал перейменували на Металіст

Колишній президент Металіста Олександр Ярославський повідомив, що УАФ 16 червня винесла рішення, яким дозволила клубу Метал отримати назву Металіст. З сезону 2021/22 клуб виступатиме у Першій лізі під назвою Металіст.

Читати

СБУ викрила схему на «гуманітарці»: дорогий брендовий одяг ввозили під виглядом гуманітарної допомоги

Служба безпеки України викрила і блокувала масштабну схему ухилення від сплати податків та митних платежів до Держбюджету. Ділки імпортували дорогі комерційні товари під виглядом гуманітарної допомоги для малозабезпечених сімей, а також бійців ООС і мешканців районів, постраждалих від агресії РФ.

Читати

Байден vs Путін. Україна не головна тема зустрічі

Американський президент Джо Байден на зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним у Женеві наголосив, що США підтримують суверенітет та територіальну цілісність України. Російський президент Володимир Путін заявив, що обговорив з американським колегою Джо Байденом питання України побіжно.

Читати

СБУ викрила групу фальшивомонетників: щомісяця збували до 50 тис. доларів

У Сумській області СБУ викрила угруповання, яке організувало збут підробленої іноземної валюти. Зловмисники «продавали» фальшиві 100-доларові банкноти за 45% від номінальної вартості. Щомісячно вони збували до $50 тис.

Читати

У Женеві завершилися переговори президентів Байдена та Путіна

На віллі Ла Гранж у Женеві в середу, 16 червня, відбулися переговори між президентом США Джозефом Байденом і його російським колегою Володимиром Путіним.

Читати
1 2 3 6