ООН закликає Канаду і Ватикан розслідувати смерті 215 дітей зі школи-інтернату

ООН закликає канадську владу і католицьку церкву розслідувати обставини масового поховання, виявленого в колишній школі-інтернаті для учнів із числа корінних народів у Британській Колумбії (Канада), в якому перебували останки понад 200 дітей.

Читати

G7 домовилися про податок для великих корпорацій

Міністри фінансів країн Великої сімки (G7) у суботу, 5 червня, досягли згоди щодо майбутнього мінімального податку для великих корпорацій на рівні щонайменше 15 відсотків.

Читати

Європейська комісія почала офіційне розслідування щодо американської корпорації Facebook

Європейська комісія почала офіційне розслідування щодо американської корпорації Facebook у справі про можливе порушення антимонопольного законодавства при роботі сервісу з продажу товарів – Facebook Marketplace.

Читати

Добровольці “Айдару” отримали статус учасників бойових дій

Під час засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при президентові України 26 добровольців отримали посвідчення учасника бойових дій.

Читати

Данські військові не можуть носити форму поза службою без погодження

У Данії військовослужбовцям Збройних сил відтепер необхідно буде отримати попереднє погодження, якщо вони хочуть з’явитися у формі на демонстрації, політичних дебатах або інших заходах як приватна особа.

Читати

У Нідерландах настав новий етап послаблення карантинних обмежень

У Нідерландах з суботи 5 червня настав новий етап послаблення карантинних обмежень, що передбачає відкриття музеїв, кінотеатрів, театрів та дозвіл ресторанам приймати гостей всередині закладів.

Читати
1 2 3 5