Верховний суд заборонив компанії олігарха Фірташа вимагати $300 млн з Одеського припортового заводу

Верховний Суд задовольнив звернення ПАТ “Одеський припортовий завод” (ОПЗ) і Фонду держмайна (ФДМ) України та відмовив компанії Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа у виконанні рішення Стокгольмського арбітражу про стягнення понад $300 млн з ОПЗ за постачання газу, повідомив голова ФДМ Дмитро Сенниченко.

Читати

ВСУ відмовив компанії Ostchem Holding Limited у виконанні рішення Стокгольмського арбітражу

Верховний Суд задовольнив звернення ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) і Фонду державного майна України (ФДМУ) та відмовив компанії Ostchem Holding Limited Дмитра Фірташа у виконанні рішення Стокгольмського арбітражу про стягнення понад $300 млн з ОПЗ за постачання газу.

Читати

Байден відкликає укази Трампа про заборону WeChat і TikTok

Президент Джо Байден відкликає серію указів, спрямованих на заборону скачування додатків WeChat і TikTok, і доручає Міністерству торгівлі заново проаналізувати пов’язані з ними потенційні проблеми в сфері безпеки, заявив в середу Білий дім.

Читати

Комітет з питань освіти, науки та інновацій дозволяє закордонним студентам навчання іноземними мовами

Верховній раді рекомендують дозволити закордонним студентам навчання в Україні іноземними мовами. Це передбачає відповідний законопроект №3717.

Читати

Державна рада Женеви ввела заборону на польоти безпілотників над містом

Державна рада Женеви ввела заборону на польоти безпілотників над містом і всією територією Женевського кантону у зв’язку з зустріччю президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна.

Читати

Кулеба: ФРН допоможе знизити для України ризики від запуску Північний потік-2

Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас запевнив українського колегу Дмитра Кулебу в тому, що влада ФРН допоможе знизити для України ризики від запуску газопроводу Північний потік-2.

Читати
1 2 3 5