Зеленський на ГА ООН звинуватив Росію в спробі розділити світ на сфери впливу

Президент України Володимир Зеленський звинуватив Росію в агресії по відношенню до України і спробі відновити поділ світу на сфери впливу. Про це він заявив у відеозверненні з нагоди 75-річчя Генеральної Асамблеї (ГА) ООН, яке транслювалося на Youtube-каналі організації.

Читати

Міноборони розробило новий сухпайок із поліпшеним складом і розширеним раціоном

Розширену лінійку поліпшених раціонів сухого пайка нового зразка на базі так званої 10-ї норми, розрахованої на разові прийоми їжі військовослужбовцями, презентували в Міністерстві оборони України.

Читати

Модернізовані ракети для “Вільхи” успішно пройшли випробування в рамках підготовки до навчань “Об’єднані зусилля – 2020”

На одному з полігонів Херсонської області в рамках підготовки до стратегічних навчань “Об’єднані зусилля – 2020” було успішно проведено ракетні випробування для комплексу “Вільха”, повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Інформ”.

Читати

Місія ООН представить нову доповідь щодо ситуації з правами людини в Україні

У Києві 22 вересня мають презентувати доповідь Моніторингової місії ООН з прав людини, куди увійде інформація щодо ситуації в окупованому Росією Криму та на окупованих частинах Донбасу.

Читати

Встановлені ще три російські військові частини, які брали участь у захопленні Криму

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm встановили, що військовослужбовці ще трьох російський військових частин брали участь у захопленні Криму.

Читати
1 2 3 8